USB flash disky

Cena od - do:

Kapacita od - do:


Intenso USB flash disk 64GB alu striebrná

64GB, flash

Dostupnosť:
Skladom
Kúpiť
13,29 €

Intenso USB flash disk 64GB alu čierna

64GB, flash

Dostupnosť:
Nedostupné
Kúpiť
13,29 €

USB flash disk EMTEC 64GB C900 striebrny

64GB, flash

Dostupnosť:
Nedostupné
Kúpiť
12,63 €

Verbatim USB flash disk PinStripe 32GB

32GB, flash

Dostupnosť:
Nedostupné
Kúpiť
6,21 €

32GB, flash

Dostupnosť:
Nedostupné
Kúpiť
8,64 €

Dneska každý moderný človek víta pomôcku, vďaka ktorej si dokáže schovať svoje dáta do vrecka. Táto zázračná pomôcka – USB kľúč, už dávno nie je žiadnou novinkou.

V našom sortimente nájdete hneď niekoľko typov s rôznou kapacitou. Ponúkame Vám USB kľúče dvoch populárnych značiek Sandisk a Verbatim.

USB flash disk, pamäťový kľúč...

...aj pod takýmito názvami sa dá rozpoznať praktický fenomén vo svete elektroniky – USB kľúč. História sa mu začala písať okolo roku 2000, a dneska si bez tejto malej pomôcky mnoho ľudí nevie predstaviť život.

Jednoduchá manipulácia

Väčšina ľudí teda už vie, ako USB kľúč  funguje. Stačí ho zapojiť do počítača a preniesť naň dáta, ktoré chceme uchovať, alebo si vziať so sebou.

Na čo všetko sa dá použiť?

Do tohto malého pomocníka môžete preniesť obľúbenú hudbu, filmy, alebo pracovné materiály, ktoré chcete preniesť z domu do roboty. Je to len na vás čo si na kľúč nahráte.

Záleží len na tom, akú veľkú kapacitu má práve váš kľúč. V našej ponuke sa nachádzajú kľúče dvoch populárnych značiek SanDisk a Verbatim. Podľa typu sa ich kapacita pohybuje od 4 až do 16 GB. USB kľúče s väčšou kapacitou sa môžu použiť ako záložný disk, na ktorý prenesiete dáta, keď ich už nechcete, alebo nemôžete mať vo svojom počítači, ale nechcete o ne prísť.

Pre príklad: Na USB kľúč s kapacitou 16 GB sa môže zmestiť aj 22 filmov s kapacitou cca 700MB.

Zoznámte sa s našou ponuku USB pamäťových kľúčov za veľmi priaznivé ceny.