Dostupnosť a jej vysvetlenie

Dôrazne dbáme na maximálnu čerstvosť akumulátorov. Z profesionálneho hľadiska je čas od výroby po dodaní zákazníkovi kľúčovým parametrom vysokej kvality akumulátora. Akumulátory majú expirácii rovnako ako potraviny. Akumulátor špičkovej úrovne, ktorý roky leží v sklade, už nedosahuje deklarovaných vlastností a kvalít. Náš unikátny skladový systém zaisťuje maximálnu čerstvosť každého akumulátora.

Vysvetlenie pojmov:

Skladom

- Produkty s vysokou obrátkovosť. Takto označené produkty sú priamo v našom expedičnom centre. Tako označené produkty odosielame každý deň a preto je držíme priamo v expedičných skladoch v ktorých zostávajú maximálne týždne. Tovar označený skladom odosielame každý deň do 12:00.

Na veľkom sklade

- Ponúkame viac ako 130 000 produktov a špecializujeme sa na batérie / nabíjačky pre viac ako 15 rokov staré prístroje. Jedná sa o produkty, ktoré sú v rámci našej spoločnosti, ale nemajú takú každodenné obrátku, aby bola zaistená maximálna čerstvosť. Takto označené produkty sú na jednom z veľkých skladov, na ktoré jazdíme v pravidelných intervaloch. Na odoslanie sa takýto produkt dostane za 1-3 dni od objednania.

Nedostupné

- Produkty, ktoré nie sú v žiadnom z našich skladov. Spravidla je očakávame z výroby. Ak poznáme termín dodania, tak ho uvádzame priamo pri produktoch. Ak termín nepoznáme tak spravidla za 3-6 týždňov tieto produkty budú v našej distribučnej sieti.