Ako hľadať - podľa typu

Akumulátory a nabíjačky možno hľadať podľa typu prístroja alebo podľa typu akumulátora či nabíjačky. Budeme sa zaoberať variantom hľadania podľa typu akumulátora / nabíjačky.

Kde nájdem označenie typu akumulátora?

Akumulátory povinné uvádzanie svoje vlastnosti na svojom tele / štítku. Spravidla sa jedná o nalepovacie biely štítok, na ktorom je veľká kopa údajov. Jedným z týchto údajov je aj typ. Uvedený typ stačí zadať do vyhľadávacieho formulára v hlavičke tejto stránky.

Nedarí sa? Nemôžete vo veľkom množstve údajov nájsť typ? Odfoťte štítok a pošlite nám fotku na info@aku-shop.sk a my Vám obratom zašleme odkaz na vhodný produkt.

Kde nájdem označenie typu nabíjačky?

Nabíjačka sa skladá z viacerých častí. Všetky potrebné údaje sa nachádza na transformátore. Trafo je vždy plastová škatuľka nech u na začiatku nabíjačky (Mobily, tablety ..) a alebo uprostred nabíjačky (Notebooky ..). Na tejto krabičke sú buď údaje nalisované a alebo je tu prilepený štítok na ktorom sú tieto údaje uvedené. Uvedený typ stačí zadať do vyhľadávacieho formulára v hlavičke tejto stránky.

Nedarí sa? Nemôžete vo veľkom množstve údajov nájsť typ nabíjačky? Odfoťte štítok a pošlite nám fotku na info@aku-shop.sk a my Vám obratom zašleme odkaz na vhodný produkt.