Nabíjačky modelárske

Cena od - do:


Ponúkame kvalitné jednoduché aj počítačom riadené modelárske nabíjačky s balancérom, teda so zariadením, ktoré sa postará o to, že napätie vo všetkých článkoch batérie bude neustále vyrovnané. V ponuke nášho e-shopu samozrejme nájdete ako nabíjačky modelárskych batérií do zdroja s napätím 230 V, tak aj modelárske nabíjačky s autoadaptérom, ktoré vám pomôžu s dobitím batérií napríklad na poslednú chvíľu pri ceste na modelársku RC akciu . Všetky tieto nabíjačky modelárskych batérií do auta sú konštruované na napätie 12V.

Najkvalitnejšie modelárske nabíjačky? Tie od Voltcraftu!

Jadro našej ponuky tvorí modelárske nabíjačky od značky Voltcraft, teda od firmy, ktorá sa na trhu s nabíjačkami a ďalšími zariadeniami pre profesionálov a modelárov pohybuje už desiatky rokov. Za ten čas si stihla vydobyť pozíciu jednej z najobľúbenejších značiek. Vďačí za to vysokej kvalite svojich nabíjačiek, ktoré sa vždy postarajú o rýchle a bezproblémové dobitie batérie, a dlhej životnosti - produkty od Voltcraftu sú vhodné aj na každodenné používanie. Samozrejmosťou je potom ich bezpečnosť, majú všetky potrebné európske certifikáty.

Na aké batérie fungujú modelárske nabíjačky?

Spektrum batérií, ktoré sa dajú dobiť pomocou modelárskej nabíjačky je naozaj pestré. Menovite modelárska nabíjačka vám umožní nabíjať Ni-MH, Ni-Cd, Li-Pol, Li-Ión, Li-Mn, Li-Fe a dokonca aj olovené batérie. Pomocou modelárskych nabíjačiek si tak dobijete všetky štandardné batérie pre RC modely áut či lietadiel. Navyše dobíjať batérie nemusíte iba po jednej, kvalitné modelárske nabíjačky umožňujú nabíjanie až 10 kusov batérií súčasne!
Nabíjanie je programovateľné a riadené vnútornou mikroprocesorovou technikou so zobrazením na LCD displej. Vždy teda budete mať dokonalý prehľad o stave, v akom sa práve nachádza kapacita batérií.